Hakkımızda

DORA TRABZON Hotel & Restaurant

Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'ndeki Araklı'da, Uzungöl'e 60 km, Havaalanı'na 20 km ve Sümela Manastırı'na 75 km uzaklıkta yer alan Dora Trabzon Hotel'de konuklar tesis bünyesindeki deniz manzaralı restoranın keyfini çıkarabilirler.

Yatak Odası
Banyo
Hotel

Dora Hotel Trabzon’un ve Doğu Karadeniz’in tüm tarihi güzelliklerini ve doğal zenginliklerini görmek isteyen yerli ve yabancı ziyaretçilerin rahatlıkla konaklayabilecekleri kaliteli, konforlu, ucuz ve ekonomik bir oteldir. Toplam 10 Oda, 24 Yatak kapasitesi ve 50 kişiye konaklama imkânı sağlayabilen otelimiz, konumu itibarıyla Trabzon’un doğa merkezi noktasındadır.


Dora Hotel misafirlerine denizin ve doğanın rengârenk havasını hissettirecek ve de iyi zaman geçirmelerini sağlayacak huzurlu bir yerdir. Dora Hotel'de konakladığınız zaman turistik merkezlere kolaylıkla ulaşım imkânı bulacaksınız.


Trabzon’da şehir meydanından uzakta konaklamak isteyen, yeşilin ve mavinin tüm renklerini hissetmek ve yaşamak isteyen, Trabzon’un ve Doğu Karadeniz’in tüm tarihi güzelliklerini ve doğal zenginliklerini görmek isteyen yerli ve yabancı misafirlere ucuz, ekonomik, güvenilir, temiz, kaliteli ve huzurlu bir konaklama hizmeti istiyorsanız bizi mutlaka ziyaret edin.

Huzuru burada bulacaksınız. !